Hitta din närmaste butik!

Beställ ditt Bäcklunda-kök i en av våra butiker!

För att hitta din närmaste butik som säljer Bäcklunda sök på ort, postnummer, riktnummer eller närliggande orter för kontaktuppgifter och öppettider. 

ELON i Arvidsjaur

0960-104 27
arvidsjaur@elon.se
Nygatan 27
933 32 ARVIDSJAUR
Gå till butik

Din ELON butik i Avesta

0226-595 80
avesta@elon.se
Bryggaregatan 2
774 30 AVESTA
Gå till butik

Din ELON butik i Borlänge

0243-172 00
borlange@elon.se
Mästargatan 1
781 71 BORLÄNGE
Gå till butik

ELON Brämhult

033-10 15 14
boras.bramhult@elon.se
Källbäcksrydsgatan 3
507 42 BORÅS
Gå till butik

Elkedjan Eltjänster Degeberga Vittskövle

044-35 05 15
Maria.gerdes@eltjanster.se
Örtagårdsvägen 1
297 31 DEGEBERGA
Gå till butik

ELON Ekshärad

0563-411 00
eksharad@elon.se
Klarälvsvägen 16
683 60 EKSHÄRAD
Gå till butik

ELON Kylcenter Kök & Bad

016-12 00 05
eskilstuna@elon.se
Gap-Sundins väg 4
633 46 ESKILSTUNA
Gå till butik

ELON Knut Pers i Eslöv

0413-55 51 50
eslov@elon.se
Västergatan 7
241 31 ESLÖV
Gå till butik

ELON Falköping

0515-179 00
falkoping@elon.se
Lönnerbladsgatan 1, Ålleberg Center
521 41 FALKÖPING
Gå till butik

ELON i Gällivare

0970-140 95
gallivare@elon.se
Metallvägen 14
982 38 GÄLLIVARE
Gå till butik

ELON KöksCentrum Halmstad

035-12 58 00
halmstad.kokscentrum@elon.se
Verkstadsgatan 6
302 60 HALMSTAD
Gå till butik

ELON Haparanda

0922-100 01
haparanda@elon.se
Norrmalmsvägen 10
953 34 HAPARANDA
Gå till butik

Din ELON butik i Hedemora

0225-365 40
hedemora@elon.se
Ivarshyttevägen 15
776 33 HEDEMORA
Gå till butik

ELON Kapitalvarucenter Berga

042- 15 50 05
helsingborg@elon.se
Florettgatan 20
254 67 HELSINGBORG
Gå till butik

ELON KöksCentrum Väla Helsingborg

042-20 19 90
helsingborg.kokscentrum@elon.se
Björkavägen 96
254 74 ÖDÅKRA
Gå till butik

ELON Hemse

0498-48 06 33
hemse@elon.se
Storgatan 37
623 50 HEMSE
Gå till butik

Elkedjan Järpens El & Byggmaterial

0647-66 52 75
jarpen@elkedjan.se
Skansvägen 67
837 32 Järpen
Gå till butik

ELON Elmodul Kristinehamn

0550-157 35
kristinehamn@elon.se
Stationsgatan 6
681 30 KRISTINEHAMN
Gå till butik

ELON Elaffären i Lidköping

0510-263 20
claes.ottersten@elon.se
Framnäs Köpcentrum
531 54 LIDKÖPING
Gå till butik

ELON Coldman i Linköping

013-16 25 15
coldman@elon.se
Duvkullestigen 7
587 25 LINKÖPING
Gå till butik

ELON i Luleå

0920-22 16 80
lulea@elon.se
Spantgatan 8
973 46 LULEÅ
Gå till butik

ELON Vita huset i Lycksele

0950-100 77
lycksele@elon.se
Umevägen 21
921 45 LYCKSELE
Gå till butik

ELON Ljudbutiken i Mjölby

0142-801 00
mjolby.ljudbutiken@elon.se
Smålandsvägen 71
595 31 MJÖLBY
Gå till butik

ELON i Motala

0141-539 50
motala@elon.se
Vintergatan 16
591 32 MOTALA
Gå till butik

ELON Thords i Motala

0141-571 66
motala.thords@elon.se
Vadstenavägen 20
591 37 MOTALA
Gå till butik

ELON Elektrokyl Norrköping

011-16 20 70
norrkoping.elektrokyl@elon.se
Kiselgatan 10
602 23 NORRKÖPING
Gå till butik

ELON Köksön

0176-557 87
norrtalje.kokson@elon.se
Esplanaden 14A
761 45 NORRTÄLJE
Gå till butik

ELON i Norrtälje

0176-173 60
norrtalje@elon.se
Radarvägen 9A
761 42 NORRTÄLJE
Gå till butik

ELON Hushållsgruppen i Nyköping

0155-29 13 00
Nykoping.hushallsgruppen@elon.se
Stenbocksvägen 16
611 67 NYKÖPING
Gå till butik

ELON Nynäshamn

08-524 006 50
nynashamn@elon.se
Telivägen 2, Sjötelegrafen
149 41 NYNÄSHAMN
Gå till butik

ELON Eltjänst Bröderna Björk

026-25 07 00
sandviken@elon.se
Länsmansvägen 35
811 35 SANDVIKEN
Gå till butik

ELON Söder Skellefteå

0910-852 20
skelleftea.soder@elon.se
Tjärnvägen 2
931 61 SKELLEFTEÅ
Gå till butik

ELON Norrmalm

0500-48 87 80
skovde@elon.se
Gustav Adolfsgata 49
541 45 SKÖVDE
Gå till butik

ELON i Staffanstorp

046-25 40 30
staffanstorp@elon.se
Handelsvägen 24
245 34 STAFFANSTORP
Gå till butik

ELON Köksmästarna i Sölvesborg

010-330 01 33
solvesborg@elon.se
Kämpaslättsvägen 1
294 77 SÖLVESBORG
Gå till butik

ELON Kök & Tvätt Experten i Taberg

036-657 00
taberg@elon.se
Sjöhultsvägen 9
562 41 TABERG
Gå till butik

ELON Köks Johan Timrå

060-57 50 90
timra@elon.se
Köpmangatan 59
861 33 TIMRÅ
Gå till butik

ELON Köksaffären Spisen

0522-88633
uddevalla@elon.se
Undavägen, Källdal
451 77 UDDEVALLA
Gå till butik

ELON Vita Huset i Umeå

090-18 25 60
umea.vitahuset@elon.se
Formvägen 8F
906 21 UMEÅ
Gå till butik

ELON Johanssons Mekaniska

0383-130 50
vetlanda@elon.se
Östra Nygatan 5
574 33 VETLANDA
Gå till butik

ELON Vimmerby Hushållsmaskiner

0492-140 00
vimmerby@elon.se
Ö:a Tullportsgatan 8
598 39 VIMMERBY
Gå till butik

ELON Harry Carlssons

0498-20 70 00/21 61 40
visby@elon.se
Stenkumlaväg 4 A
621 46 VISBY
Gå till butik

ELON Lotta Sparköp Vänersborg

0521-613 50
vanersborg@elon.se
Skyttegatan 3
462 32 VÄNERSBORG
Gå till butik

ELON i Åkersberga

08-54 08 77 07
akersberga@elon.se
Rallarvägen 8
184 40 ÅKERSBERGA
Gå till butik

ELON KöksCentrum Ängelholm

0431-143 73
angelholm.kokscentrum@elon.se
Midgårdsgatan 11
262 71 ÄNGELHOLM
Gå till butik

Elkedjan i Arvidsjaur

0960-122 22
elkedjanarvidsjaur@telia.com
Storgatan 8
933 31 ARVIDSJAUR
Gå till butik

ELON Alingsås

0322-66 55 90
alingsas@elon.se
G:a Vänersborgsvägen 9
441 35 ALINGSÅS
Gå till butik

ELON Erikslid Bogården

0910-562 62
skelleftea.bogarden@elon.se
Annastigen 20
931 70 SKELLEFTEÅ
Gå till butik

ELON Djurbergs Järnhandel

0121-120 20
soderkoping@elon.se
Ågatan 4
614 34 SÖDERKÖPING
Gå till butik

ELON Strömsund

0670-103 40
stromsund@elon.se
Bredgårdsgatan 6
83331 STRÖMSUND
Gå till butik

ELON Lundgrens Örnsköldsvik

0660-29 22 30
ornskoldsvik.lundgrens@elon.se
Viktoriaesplanaden 6
891 33 ÖRNSKÖLDSVIK
Gå till butik

ELON Olofström

010-330 01 33
olofstrom@elon.se
Idrottsvägen 4
293 33 OLOFSTRÖM
Gå till butik

ELON Lundgrens Sollefteå

0620-172 00
solleftea.lundgrens@elon.se
Järnvägsgatan 25
88130 SOLLEFTEÅ
Gå till butik

ELON Eksjö

0381-120 00
eksjo@elon.se
Österlånggatan 20
575 31 EKSJÖ
Gå till butik

ELON Säljar'n i Närke

019-20 73 50
orebro@elon.se
Adolfsbergsvägen 14
702 27 ÖREBRO
Gå till butik

ELON RO-PA Sandviken

026-21 91 50
sandviken.ro-pa@elon.se
Stillbergsväg 6, Säljan
81 152 SANDVIKEN
Gå till butik

ELON Richardson's Arvika

0570-153 00
arvika@elon.se
Fallängsvägen 1
671 30 ARVIKA
Gå till butik

ELON Kvist El i Oxelösund

0155-306 20
Oxelosund@elon.se
Torggatan 19
613 30 OXELÖSUND
Gå till butik

ELON Richardson's Karlstad

054-18 06 00
karlstad@elon.se
Bromsgatan 2
653 41 KARLSTAD
Gå till butik

ELON Center Syd

046-709466
Center.Syd@elon.se
Marknadsvägen 14
246 42 Löddeköpinge
Gå till butik

ELON Skene Järn

0320-19500
info@skenejarn.se
Varbergsvägen 31
511 62 Skene
Gå till butik

ELON Valbo

026-222 09 20
valbo@elon.se
Valbovägen 322
818 32 Valbo
Gå till butik

ELON Centralservice Arboga

0589-133 50
arboga@elon.se
Bensingatan 5
732 48 Arboga
Gå till butik

ELON Axel Karlssons hem kök tvätt

054-56 88 00
axelkarlssons@elon.se
Romstadsvägen 2
65342 Karlstad
Gå till butik

ELON Karlshamn

010-3300133
karlshamn@elon.se
Strömmavägen 2
37432 Karlshamn
Gå till butik

Elkedjan Lövliden Elmontage

0940-125 41
vilhelmina@elkedjan.se
Terminalgatan 1
91232 VILHELMINA
Gå till butik

ELON MatsÅke på Teg

090-12 44 82
umea@elon.se
Domarevägen 28 B
90433 UMEÅ
Gå till butik

ELON Knut Pers i Ystad

0411-660 30
ystad@elon.se
Koppargatan 1
271 39 YSTAD
Gå till butik

Elkedjan Backabo Byggvaror

033-25 87 00
sandared@elkedjan.se
Backabo 38
51890 Sandared
Gå till butik

ELON Tranås

0140-17300
tranas@elon.se
Falkgatan 2
57333 Tranås
Gå till butik

ELON Barkarby

08-612 41 61
barkarby@elon.se
Herrestavägen 23
177 38 JÄRFÄLLA
Gå till butik

Elkedjan Backabo Byggvaror (1)

033-25 87 00
sandared@elkedjan.se
Backabo 38
518 90 Sandared
Gå till butik

ELON i Katrineholm

0150-130 30
katrineholm@elon.se
Fredsgatan 9
641 30 KATRINEHOLM
Gå till butik

ELON Köks Johan Njurunda

060-51 43 50
kvissleby@elon.se
Tunavägen 10
862 32 KVISSLEBY
Gå till butik

ELON Knut Pers i Svågertorp

040-22 80 91
svagertorp@elon.se
Drakagatan 2
215 86 MALMÖ
Gå till butik